Loty sezon Lato 2016

      Możliwość komentowania Loty sezon Lato 2016 została wyłączona

Linie lotnicze na lotnisku Okęcie

Lotnisko Okęcie to największy port lotniczy w naszym kraju, a co za tym idzie cieszy się bardzo dużą popularnością i oferuje połączenia lotnicze do niemal wszystkich zakątków na świecie.
Znajdziemy tutaj następujące linie lotnicze:
Wizz Air, Lufthansa, AlItalia, Eurowings, Swiss, FlyEmirates, Aer Lingus, Aeroflot, AirSerbia, Vueling, Qatar, Aegan, TapPortugal oraz oczywiście polski LOT.

Z kolei oferowane kierunki lotów to m.in. Londyn, Paryż, Barcelona, Madryt, Budapeszt, Frankfurt, Sofia, Bukareszt, Odessa, Kijów, Sofia, Wilno, Ryga. Moskwa, Odessa, Stambuł, Teneryfa, Paphos, Belgrad, Kiszyniów, Zurich, Tallin, St. Petersburg, Zurich, Dusseldorf, Toronto oraz wiele innych.
Siatka połączeń z lotniska Chopina w Warszawie powiększa się jeszcze w okresie letnim, kiedy to pojawiają się loty sezonowe.

Nowe połączenia z lotniska Warszawa Okęcie

Rozkład lotów na lato 2016 przedstawia się wręcz imponująco. Przewoźnicy będą w sezonie letnim obsługiwać co najmniej 108 bezpośrednich połączeń do 45 krajów. 29 marca LOT uruchomił nowe połączenia do Koszyc, Połągi, 30 marca do Bejrutu, Kluż Napoki i Nicei, z kolei pod koniec kwietnia samolotem będziemy mogli polecieć do Splitu i Zadaru. Na miesiące wakacyjne planowane są także loty do Tel Aviv.

Drugim z przewoźników, który również zdecydowanie zwiększa liczbę połączeń na wiosnę są tanie linie lotnicze Wizz Air, które już w marcu wprowadziły loty Warszawa – Katania, a od kwietnia systematycznie wprowadzają połączenia do Alicante, Katanii, Alicante, Aberdeen, Bari, Reykjaviku i Bristolu. Już w maju pojawią się także połączenia lotnicze do Porto i Neapolu, zaś od czerwca na Korfu, do Burgas i Alghero.

Szczegółowe i aktualne informacje na temat odlotów i przylotów z lotniska Okęcie można znaleźć tu:

Z kolei osoby, które przylatują na lotnisko Okęcie i chciałyby się zdecydować na wynajem samochodu w Warszawie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z naszymi lokalizacjami:

 

[Głosów:3    Średnia:5/5]