Wypożyczalnia Aut Lotnisko Modlin

Wynajem aut na lotnisku Warszawa Modlin

Przylatujesz na lotnisko Warszawa Modlin? Potrzebujesz wygodnego samochodu, aby poruszać się po mieście lub udać w dalszą podróż? Sprawdź ofertę na tanie wynajem aut w Warszawie i zarezerwuj samochód online, na jednym z lotnisk lub w centrum miasta. Sam zdecyduj czy wolisz pojazd z silnikiem diesla czy z silnikiem benzynowym, w wersji sedan czy hatchback.

Wypożyczalnia Aut Lotnisko Modlin

Lotnisko Warszawa Modlin jest drugim z portów lotniczych znajdujących się w Warszawie. Został on wybudowany stosunkowo niedawno, a obsługujący je przewoźnicy to przede wszystkim tanie linie lotnicze Ryanair. Ze względu na możliwość tanich lotów w rożnych kierunkach (Paryż, Sztokholm, Oslo, Liverpool, Bruksela, Dublin, Eindhoven, Oslo, Shannon, Glasgow, Ateny, Piza, Marsylia, Palma, Chania, Trapania) to lotnisko bardzo szybko zyskało na popularności.

Sprawdź także wypożyczalnie samochodów na lotnisku Warszawa Okęcie

Ponieważ jest to najmłodszy polski port lotniczy ma on do zaoferowania bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Znajdziemy tutaj zarówno sklepy jak i kawiarnie, kantory czy aptekę oraz oczywiście nasze wypożyczalnie samochodów osobowych Modlin, zlokalizowane w hali przylotów. W Terminalu pasażerskim można korzystać z darmowego Wi-Fi.

Jak dojechać na lotnisko Warszawa Modlin?

wynajem aut lotnisko modlinDojazd do portu lotniczego w Modlinie nie jest trudny, chociaż nie znajduje się on w centrum Warszawy jak ma to miejsce w przypadku lotniska Okęcie, a 36 km od Warszawy, pomiędzy Nowym Dworem Mazowieckim a Zakroczymiem. Jeśli zdecydujemy się na wynajem auta w Warszawie to należy kierować się trasą S7, w kierunku Gdańska. Podróżni z zachodniej części kraju do Modlina dojadą Autostradą A8.

Więcej  informacji na temat lotniska w Modlinie znajdziesz tutaj:

✈ http://modlinairport.pl/

[Głosów:5    Średnia:4.8/5]