Parkingi Warszawa

      Możliwość komentowania Parkingi Warszawa została wyłączona

Tanie parkingi w Warszawie

Warszawa to największy węzeł komunikacyjny w Polsce, przez który przebiegają aż trzy drogi ekspresowe i sześc dróg krajowych. Miasto jest największym w kraju i najbardziej zatłoczonym, jednak zarówno mieszkańcy stolicy jak i przyjezdni nie powinni mieć problemów, aby znaleźć parkingi w Warszawie. Można zatem bez obaw decydować się na wynajem samochodu w Warszawie, ponieważ nawet osoby niepochodzące z tego miasta na pewno będą miały gdzie zostawić swoje auto. Zwłaszcza jeśli zamierzamy nocować w hotelu czy chociażby hostelu – każdy właściciel udostępni nam parking.

Warszawa Parking Centrum

Parkingi w centrum Warszawy są objęte strefa płatnego parkowania, w dni robocze, w godzinach od 8.00 do 18.00. Ceny za parkowanie w Warszawie to 3 zł za pierwsza godzinę, za drugą 3,60 zł, 4,20 zł za trzecią, natomiast za każdą kolejną godzinę parkowania w Warszawie zapłacimy znów 3 złote.

Darmowe parkingi w Warszawie

W centrum Warszawy dostępnych jest kilka dużych parkingów m.in. przy budynku Sądu Najwyższego, przy Pałacu Kultury i Nauki a także przy największych warszawskich hotelach jak Sheraton czy Marriott.

Wbrew pozorom w Warszawie można znaleźć także darmowe parkingi, które są zlokalizowane przy alei Krakowskiej, na Ursynowie, przy stacji metra na Bielanach czy przy stacji kolejowej Praga Południe. Oczywiście takich darmowych parkingów w Warszawie jest zdecydowanie więcej, są one zlokalizowane w różnych częściach stolicy, najczęściej przy stacjach kolejowych i stacjach metra.

Więcej informacji na temat parkowania w Warszawie znajdziesz tutaj:

[Głosów:2    Średnia:5/5]